Minął tydzień i czas na rozwiązanie konkursu. Dla przypomnienia, w konkursie na stronie facebookowej mieliście możliwość wygrać dostęp do szkolenia on-line Pawła Tkaczyka – Social Media Marketing. Bezpłatny dostęp do szkolenia otrzymuje: Adrian Furman.

Przypominam, że dla biorących udział w konkursie  i czytelników bloga mam kod rabatowy umożliwiający skorzystanie ze szkolenia ze 20% zniżką.


 Wejdź na stronę szkolenia w serwisie  Infolia.pl i wpisz kod:

 inbound2014

Obierz swój 20% rabat.

Kod jest ważny tylko do końca tygodnia (23 marca)


Konkurs

Do zabawy stanęło ponad 60 osób. W kwestii merytorycznej szkolenia wszyscy wykazali się znajomością dotychczasowych publikacji autora szkolenia i bezbłędnie wskazywali Grywalizację i Zakamarki Marki. Przy podawaniu powodów dla których chcielibyście wziąć udział w szkoleniu odpowiedzi były już bardziej zróżnicowane.

Wielu z was podeszło do sprawy jak w kategoriach oczywistości z odpowiedziami typu: „przecież to oczywista oczywistość i pisać nie trzeba” lub ” „Ponieważ chciałbym zgłębić tajniki social media:)”

Część stawiała na chęć  praktycznego wykorzystania wiedzy szkoleniowej „Chcę wziąć udział w szkoleniu ponieważ po lekturze Grywalizacji chciałbym zobaczyć jak teoria przekłada praktykę, oraz czy omawiane zagadnienia w książce faktycznie odzwierciedlane są w rzeczywistości” , „Chce zdobyć wiedzę jak angażować fanów, pozyskiwać nowych Gości, jak pisać posty, aby były interesujące. Szkolenie pozwoli mi zrezygnować z firm zewnętrznych i wziąć we własne ręce fan page restauracji kameralnej”

Laureat

Byli też tacy, którzy postanowili pójść w poetyckie metafory. „Nikt tak nie opowiada o markach jak Paweł Tkaczyk…Podobnie jak nikt tak pięknie nie grał na cymbałach jak Mickiewiczowski Jankiel… ” i tym właśnie zgłoszeniem szkolenie wygrywa Adrian Furman! Gratuluję

Nagrody pocieszenia

Dla wszystkich pozostałych uczestników szkolenia mam nagrodę pocieszenia. Kupon rabatowy na Szkolenie! Do końca tygodnia (dokładnie do 23 III) możecie zaoszczędzić 20%. Wystarczy wejść na stronę szkolenia w serwisie  Infolia.pl i wpisać kod: inbound2014

Dzięki za miłą zabawę i życzę udanego szolenia!

Poleć znajomym