Chcesz dowiedzieć się jak zdobyć nowych fanów,przyciągnąć ich uwagę i sprawić,że zaangażują się w social media? Skorzystaj z szkolenia on-line jakie jest dostępne na platformie Infolia.pl. Szkolenie prowadzi wyśmienity trener i mówca Paweł Tkaczyk.

Cały kurs podzielony jest na lekcje, stanowiące określone bloki tematyczne. Wygodne to, bo można sobie swobodnie skonsumować kurs w takich  porcjach jakie będą strawne. Materiał wideo jest przeplatany krótkimi pytaniami sprawdzającymi. Od strony merytorycznej autor szkolenia Paweł Tkaczyk wykazuje się dużą wiedzą, którą sprytnie pokazuje na przykładach i poprzez opowiadane historie. Całość trzyma uwagę i jest przystępnie podane.

W serwisie jest dostępne zupełnie bezpłatnie pół godzinne szkolenie: Jak zdobyć uwagę klientów i zapanować nad mediami społecznościowymi? Możecie w każdej chwili zobaczyć próbkę umiejętności Tkaczyka.

Wygraj szkolenie

Mam dla was dobrą wiadomość! Możecie wygrać pełne 6 godzinne szkolenie on-line w konkursie. Wystarczy, wejść do aplikacji na Facebooku i wziąć udział w konkursie. Zapraszam!

Poleć znajomym